14.11.2019 Udělejte si pěkný výlet do Amsterdamu

Udělejte si pěkný výlet do Amsterdamu

Chcete si udělat pěkný výlet do nizozemského hlavního města, do Amsterdamu? Nebo snad máte v Amsterdamu nějakou pracovní schůzku? A už jste přemýšleli nad tím, jak se do tohoto krásného města dostanete? My vám doporučujeme, abyste si koupili letenky Amsterdam a do Amsterdamu letěli letadlem. Cesta do Amsterdamu letadlem má oproti například autu nebo autobusu celou řadu výhod, které na takto dlouhé cestě jistě oceníte.

Letadlo je již mnoho let považováno za nejbezpečnější dopravní prostředek. Pokud se tedy chcete dostat do Amsterdamu co možná nejbezpečněji, letadlo by pro vás mělo být tou správnou volbou. Let do Amsterdamu trvá pouhé dvě hodiny, což je oproti době, po kterou byste jeli do Amsterdamu autem nebo autobusem, nesrovnatelně krátké. Letadla navíc nabízejí takový komfort, jaký byste si v autě nebo autobuse rozhodně nikdy neužili.

Jako odletové letiště byste měli zvolit pražskou Ruzyni, protože je to nejmodernější letiště České republiky a lety do Amsterdamu nabízí nejčastěji. A pokud vás zajímá i to, na jakém letišti budete v Amsterdamu přistávat, můžete si přečíst naši podstránku nazvanou letiště v Amsterdamu, která vám prozradí všechny důležité informace o největším nizozemském letišti.

Objednejte si letenky do Amsterdamu

Základní informace o Amsterdamu

Amsterdam je hlavním městem Nizozemska a i největším městem tohoto evropského státu. Parlament, vláda ani královská rodina však nemají sídlo v tomto městě, ale sídlí v Den Haag. Amsterdam je jedním z měst konurbace Randstad a je také, díky tomu, že je v Nizozemsku největší, hlavním holandským finančním a kulturním centrem.

V Amsterdamu žije necelých 750 tisíc obyvatel, čímž se toto město rozhodně neřadí mezi největší města Evropy a zdaleka se nedá srovnávat s velikostí například Paříže nebo Londýna. Čím je však Amsterdam zvláštní je to, že zde můžeme najít až 177 různých národností.

První zmínky, které o tomto městě byly nalezeny, pochází již z roku 1000, a tak si Amsterdam prošel již celkem bohatou historií, která je v jeho ulicích určitě znát. Hlavním městem Nizozemska (téměř nepřetržitě) je Amsterdam od roku 1808.

Jak jsem se již zmínil, Amsterdam je město bohaté na různé historické památky a zajímavé atrakce, a tak i když vyrazíte na více denní prohlídku tohoto krásného města, rozhodně se zde nebudete nudit. Pokud si chcete přečíst, jaká zajímavá místa Amsterdamu stojí za vaši návštěvu, můžete se kouknout na naši podstránku, kde o nich naleznete základní informace.

Letenky Amsterdam – kam dál

Chcete si udělat hezký výlet do největšího nizozemského města, do Amsterdamu? Pak si u nás kupte letenky Amsterdam a do Amsterdamu leťte letadlem. Pokud však za tyto letenky nechcete utrácet hodně peněz, můžete si koupit levné letenky Amsterdam, které vás také určitě uspokojí. Jako letiště, ze kterého do Amsterdamu poletíte, vám doporučujeme zvolit pražskou Ruzyni, protože nabízí lety do Amsterdamu nejčastěji z českých letišť. Pokud tedy chcete do Amsterdamu letět z Prahy, kupte si u nás letenky Praha Amsterdam.

Pokud vás zajímá, na jakém letišti budete v Amsterdamu přistávat, můžete si přečíst naši podstránku letiště v Amsterdamu, která vám prozradí všechny důležité informace o největším nizozemském letišti. Chcete se zdržet v Amsterdamu více jak jeden den? Pak si určitě předem zamluvte nějaké ubytování Amsterdam, protože jinak byste toho mohli litovat. Nabízíme vám levné a kvalitní ubytování v Amsterdamu.

Udělejte si pěkný výlet do nizozemského hlavního města
Udělejte si pěkný výlet do nizozemského hlavního města

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..